KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14222094
nr 1422 2094
Etsning
Knut Lindberg. Signerad, Stockholmsmotiv, Skutor på Riddarfjärden. Bildmått: 23x22cm, yttermått inklusive ram: 46x38cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:57:12
23/9 15:28:17
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm